UÇEL YAPI MALZEMELERİ - Çatı Sistemleri, Mantolama, Makinalı Sıva, Şömine
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalarımız Teklif Formu İletişim İnsan Kaynakları
ÜRÜN ARAMA
HAKKIMIZDA
UÇ-EL YAPI, Dünya'da ve Türkiye'de kalite ve estetiğiyle ön plana çıkmış olan inşaat sektöründe lider kuruluşların, satış ve uygulama bayiliklerini alarak 1999 yılında kurulmuş olan bir firmadır. 1500 m2 açık 200 m2 kapalı alanda yer alan UÇ-EL YAPI, başta Kocaeli olmak üzere bölgede yaptığı sayısız satış ve uygulamalarla kendini kanıtlamıştır. Bayiliklerini yaptığımız ürünlerin satış ve uygulamasının yanısıra ayrıca firmamızın bünyesinde proje, dekorasyon ve taahhüt hizmetleri de vermekteyiz.

Profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik, müşterinin hem inşaat, hem de işletme aşamasında memnuniyet duymasıdır ki, bunu da başardığımıza inanıyoruz.

UÇ-EL YAPI olarak her zaman hizmetleri zamanında yerine getirmeyi, amaca uygun ürünleri istikrarlı satış koşullarıyla sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmayı, kaliteli personel eğitmeyi ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemekteyiz. Kaliteli yapılar (KALİTE) , zamanla yarışan işler (HIZ) ve ekonomik çözümler (EKONOMİ) üçgenini oluşturma gayretinde olan firmamız uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için, gelişen ürün teknolojilerinin ülkemiz şartlarına adaptasyon çalışmalarını, bilimsel bir yaklaşımla sürdüren, satış ve satış sonrasında gerekli teknik desteğin sağlanmasını benimseyen ekibimiz, takım ruhuyla ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak düşüncesi ile elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Her geçen gün yeni ürün, yeni projeler ve seri montaj , seri imalat ile daha da güçlendiği , daha da geliştiği aşikardır. Biz kendimize her konuda güveniyoruz. Ve sizlerinde bizlere güvenmenizi istiyoruz. Nice büyük projelere hep birlikte imza atabilmek üzere işleriniz de başarılar dileriz.

Misyon
Sorumluluk sahibi, deneyimli ve konusunda uzman ekibiyle faaliyet alanlarında kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterlerini sağlamaktır.

Vizyon
Faaliyet alanlarındaki tüm ürün, metot ve imalat gelişmelerini yakından takip etmek, öğrenmek, çözüm olarak sunmak ve yarını bugünden yakalamaya çalışmaktır.

Teşekkür
Bizlere misyon ve vizyonumuza bağlı kalma yolunda bugüne kadar itici güç olan ve destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz.
 UÇ-EL YAPI'DAN HABERLER
28.08.2008

UÇ-ELYAPI İNŞAAT MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ SEKTÖRDE OLUŞUNUN 10. YIL COŞKUSUNDA MUHTEŞEM BİR PROJEYE İMZA ATIYOR. 
|Devam »


27.12.2006

Profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik, müşterinin hem inşaat, hem de işletme aşamasında memnuniyet duymasıdır ki, bunu da başardığımıza inanıyoruz.  
|Devam »


 
 MAIL LİSTESİ:
Firmamizda olan her türlü yenilik, kampanya ve
bilgi için mail listemize eklenin.
 
 DÖVİZ KURLARI :
Döviz Alış Satış
EUR (€) tle>Sayfa G runtuleneme
USD ($) runtulenem untuleneme
UÇ-EL YAPI © 2007 - Tüm Hakları Saklıdır   Atak