Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalarımız Teklif Formu İletişim İnsan Kaynakları
ÜRÜN ARAMA
INNOSOL GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
   
 

Tüm Dünya’da pek çok insanın ve organizasyonun kaygılarında önemli bir yer tutan küresel ısınma sorunu, artık ülkemizde de sıkça konuşulan bir gündem maddesi haline gelmiştir. Petrol, kömür gibi fosil esaslı yakıtlar karbondioksit emisyonunun en önemli kaynağıdır. Karbondioksit emisyonunun küresel ısınma üzerindeki arttırıcı etkisi dikkate alındığında; doğal kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanımı sadece maliyetler açısından değil, yaşamın devamlılığını sağlamak açısından da önem kazanmaktadır.

Bu amaçla “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” anlayışı ile çatıyı bir bütün olarak ele alan Braas Çatı Sistemleri, Güneş Enerjili Çatı Sistemi’ni tüm kullanıcılara ve tasarımcılara sunuyor. Çatıya tam entegre edilmiş, izolasyon detayları tamamen çözülmüş, estetik ve yüksek verimli güneş kolektörleri ile kullanım suyunun ısıtılması sağlanıyor.

 
 

Güneş kolektörleri, 4 m2, 6 m2,8 m2 ve 10 m2 olmak üzere dört farklı büyüklüğe sahip. Kolektörler; ihtiyaca, bölgedeki iklim koşullarına ve diğer bazı kriterlere bağlı olarak seçiliyor. Çevre dostu bu kolektörlerde hiçbir zararlı madde emisyonu bulunmuyor.

Güneş kolektörlerinde yaşanabilecek en büyük sorunlardan bir tanesi çatı örtüsü ile kolektör arasındaki izolasyonun sağlanamamasıdır. Braas güneş kollektörleri, kiremite uyumlu profil yapısı ve özel donanımı (Özel yan kanatlar, yapışkanlı etek vb) sayesinde, çatı örtüsüne tam uyumlu montajı ve sızdırmazlığı garanti ediyor. Böylece Braas’ ın geliştirdiği diğer özel detay çözümleri ile birlikte uyum içerisinde kullanılabiliyor Sadece çatı üzerine uzman profesyonel ekipler tarafından diğer ürünler ile birlikte tek elden monte edildiğinden, oldukça güvenli bir çözüm elde ediliyor.
 UÇ-EL YAPI'DAN HABERLER
28.08.2008

UÇ-ELYAPI İNŞAAT MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ SEKTÖRDE OLUŞUNUN 10. YIL COŞKUSUNDA MUHTEŞEM BİR PROJEYE İMZA ATIYOR. 
|Devam »


27.12.2006

Profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik, müşterinin hem inşaat, hem de işletme aşamasında memnuniyet duymasıdır ki, bunu da başardığımıza inanıyoruz.  
|Devam »


 
 MAIL LİSTESİ:
Firmamizda olan her türlü yenilik, kampanya ve
bilgi için mail listemize eklenin.
 
 DÖVİZ KURLARI :
Döviz Alış Satış
EUR (€) tle>Sayfa G runtuleneme
USD ($) runtulenem untuleneme
UÇ-EL YAPI © 2007 - Tüm Hakları Saklıdır   Atak