Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalarımız Teklif Formu İletişim İnsan Kaynakları
ÜRÜN ARAMA
EKSİZ OLUK
Eksiz Oluk Çekme Makinası ; yapıları yağmur suyundan korumak amacıyla , yağmur ve kar suyu toplamak ve tahliye etmek için kullanılan oluğun üretiminde kullanılır.
Dolayısıyla kar ve yağmur sularının toplanması ve tahliye edilmesi gereken her türlü binada ( ev , işyeri , sanayi binaları vb.) oluk çekmek için kullanılır.
Gelişen sanayi ve gerekli insan gücünün azaltılmasının öneminin arttığı günümüzde , oluk çekmek için sadece Eksiz Oluk Çekme Makinası , sizin işinizi görecektir.
Eksiz Oluk Çekme Makinası , rollform metodu ile üretilen , çeşitli kalınlıktaki ve özellikteki bant halindeki metal rulo malzemeyi soğuk şekillendirip eksiz, parçasız bir biçimde oluk haline hetiren makinadır. Bir elektrik motorunun tahrikiyle çalışır. Zincir-dişli mekanizmasıyla güç aktarılır ve form silindirlerine hareket verilir. Bu sayede rulo halindeki malzemenin silindirler arasından geçmesi sağlanır ve malzemeye form verilmiş olur. Makinada ince cidarlı U kesitinde profil elde etmek esas amaçtır. Oluk, operatörün istediği uzunlukta çekilebilmektedir.


 UÇ-EL YAPI'DAN HABERLER
28.08.2008

UÇ-ELYAPI İNŞAAT MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ SEKTÖRDE OLUŞUNUN 10. YIL COŞKUSUNDA MUHTEŞEM BİR PROJEYE İMZA ATIYOR. 
|Devam »


27.12.2006

Profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik, müşterinin hem inşaat, hem de işletme aşamasında memnuniyet duymasıdır ki, bunu da başardığımıza inanıyoruz.  
|Devam »


 
 MAIL LİSTESİ:
Firmamizda olan her türlü yenilik, kampanya ve
bilgi için mail listemize eklenin.
 
 DÖVİZ KURLARI :
Döviz Alış Satış
EUR (€) tle>Sayfa G runtuleneme
USD ($) runtulenem untuleneme
UÇ-EL YAPI © 2007 - Tüm Hakları Saklıdır   Atak