Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalarımız Teklif Formu İletişim İnsan Kaynakları
ÜRÜN ARAMA
PAKsiding - PakForm- PakCountry
Yapı Sektöründeki faaliyetlerimizi aralıksız olarak, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak gerçekleştiren UÇ-EL, ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde, konularında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.
Önümüzdeki süreçte de, kaliteli ürün ve hizmet üretimimiz devam ederken, bu ürün ve hizmetin müşterilerimizin istediği koşullarda ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olması en önemli önceliğimiz olmaya devam edecektir. Satıştaki başarı, en doğru ürünü satmaktır. Kalitesi ve güvenilirliğini, ürünlerinin girdiği tüm pazarlarda, o pazarlara ait kalite belgelerinin alınmasıyla pekiştiren UÇ-EL Yapı ; böylelikle ülkesi, müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilirlik simgesi olmayı hedeflemektedir. UÇ-EL Yapı olarak, elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın imzası olduğunu, kaliteli ürün ve hizmetin kaliteli insan kaynağı sayesinde elde edileceğini biliyor, insan kaynağımıza yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu görüyoruz.
PakSiding E-Katalog
PakCountry E-Katalog
PakBoard E-Katalog
PakForm E-Katalog

 UÇ-EL YAPI'DAN HABERLER
28.08.2008

UÇ-ELYAPI İNŞAAT MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ SEKTÖRDE OLUŞUNUN 10. YIL COŞKUSUNDA MUHTEŞEM BİR PROJEYE İMZA ATIYOR. 
|Devam »


27.12.2006

Profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik, müşterinin hem inşaat, hem de işletme aşamasında memnuniyet duymasıdır ki, bunu da başardığımıza inanıyoruz.  
|Devam »


 
 MAIL LİSTESİ:
Firmamizda olan her türlü yenilik, kampanya ve
bilgi için mail listemize eklenin.
 
 DÖVİZ KURLARI :
Döviz Alış Satış
EUR (€) tle>Sayfa G runtuleneme
USD ($) runtulenem untuleneme
UÇ-EL YAPI © 2007 - Tüm Hakları Saklıdır   Atak